Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mennica zrezygnowała z negocjacji zakupu pozostałych 50% akcji Mennica Towers

0
Podziel się

Mennica Polska Spółka Akcyjna Tower S.K.A. - spółka zależna od Mennicy Polskiej - zrezygnowała z prowadzenia negocjacji z GGH PF Project 3 GGH Management 3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w sprawie nabycia 50% akcji w kapitale zakładowym spółki celowej Mennica Towers GGH MT, podała Mennica Polska. W wyniku transakcji grupa kapitałowa Mennica Polska stałaby się właścicielem 100% akcji w kapitale zakładowym SPV.

Mennica zrezygnowała z negocjacji zakupu pozostałych 50% akcji Mennica Towers
bEgxAnit

"Wobec fundamentalnych rozbieżności dotyczących negocjowanych warunków potencjalnej transakcji pomiędzy spółką zależną od spółki, tj. Mennica Polska Spółka Akcyjna Tower S.K.A. (dalej: MP SKA), a GGH PF Project 3 GGH Management 3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., MP SKA podjęła decyzję o zakończeniu prowadzenia dalszych negocjacji w przedmiocie nabycia 50% akcji w kapitale zakładowym spółki celowej Mennica Towers GGH MT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., która jest bezpośrednim właścicielem inwestycji Mennica Legacy Tower zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Prostej 20" - czytamy w komunikacie.

O rozpoczęciu negocjacji Mennica Polska informowała na początku listopada br.

Mennica Polska, uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie, jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce oraz Europie. Jest także jedynym producentem sztabek złota inwestycyjnego w Polsce oraz liderem w zakresie wdrażania, obsługi i rozwoju systemów karty miejskiej. Ponadto realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

bEgxAniW
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)