Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

MLP Group rozpoczyna dziś ABB w ramach oferty 1,65 mln akcji serii D

0
Podziel się

MLP Group zawarło umowę o plasowanie oraz rozpoczęcie procesu budowania księgi popytu w ramach oferty w trybie subskrypcji prywatnej 1,65 mln nowych akcji serii D, podała spółka. Przyspieszone budowanie księgi popytu (ABB) rozpoczyna się dziś, wynika z komunikatu.

MLP Group rozpoczyna dziś ABB w ramach oferty 1,65 mln akcji serii D
(Wikipedia)
bDAzKElh

Umowa została zawarta z Pekao Investment Banking (w roli globalnego koordynatora i współprowadzącego księgę popytu) oraz Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna - Biuro Maklerskie Pekao (w roli współprowadzącego księgę popytu i agenta rozliczeniowego).

"Proces budowania księgi popytu na akcje serii D rozpocznie się w dniu publikacji niniejszego raportu bieżącego i zostanie przeprowadzony w trybie przyspieszonego budowania księgi popytu, na zasadach opisanych poniżej i potrwa nie dłużej niż do 22 października 2020 roku" - czytamy w komunikacie.

Przewiduje się, że umowy objęcia akcji serii D zostaną zawarte przez inwestorów do 26 października 2020 r., a wpłaty wkładów pieniężnych za akcje serii D zostaną dokonane w terminach wskazanych w umowach objęcia tych akcji, tj. nie później niż do 26 października 2020 r., dodano.

bDAzKElj

Jednocześnie spółka poinformowała, że Israel Land Development Company (ILDC) zadeklarowała, iż niezależnie od akcji ofertowanych w ofercie nowych akcji, obejmie akcje serii D w liczbie, która zapewni ILDC zachowanie dotychczasowego udziału ekonomicznego w kapitale MLP Group.

W połowie października MLP Group podjęła uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w drodze emisji akcji serii D w liczbie nie większej niż 1,65 mln na podstawie upoważnienia zawartego w statucie spółki (kapitał docelowy) z jednoczesnym pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 140 mln zł w 2019 r.

bDAzKElK
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)