Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Auxilium zadebiutuje na New Connect w czwartek

0
Podziel się:

Auxilium Kancelaria Biegłych Rewidentów, będzie już 7 spółką notowaną na rynku New Connect. Pozyskane środki firma chce przeznaczyć na budowę sieci oddziałów w całej Polsce.

Auxilium zadebiutuje na New Connect w czwartek
(PAP/ Leszek Szymański)

Spółka Auxilium Kancelaria Biegłych Rewidentów zadebiutuje na rynku New Connect w czwartek, 27 września, poinformowała firma w komunikacie. Będzie to siódma spółka na nowym rynku.

Dzięki ofercie, w której proponowano 875.000 akcji zwykłych na okaziciela serii E, spółka planowała pozyskać do 4,80 mln zł.

Pozyskane środki spółka chce przeznaczyć głownie na budowę sieci oddziałów w całej Polsce. Na ten cel wyda do 2 mln zł. Pierwszym etapem realizacji tego zamierzenia ma być otwarcie oddziału regionalnego w Warszawie. W planach jest też budowa grupy kapitałowej

Auxilium działa w branży outsourcingu usług finansowych. Model biznesowy spółki oparty jest na zdywersyfikowanej strukturze przychodów realizowanych w oparciu o trzy kluczowe segmenty sprzedaży: badania sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe oraz usługi finansowe. Istotnym źródłem jej przychodów jest świadczenie usług audytorskich.

W 2006 roku przychody spółki wyniosły 1,78 mln zł w stosunku do 1,04 mln zł w poprzednim roku. Zysk netto wzrósł do 260 tys. zł wobec 119,9 tys. zł rok wcześniej.

Spółka prognozuje, że w 2007 roku zwiększy przychody do 2,259 mln zł, a 2008 roku do 2,868 mln zł.

giełda
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)