Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Spółka z portfela Investcon Group zadebiutuje na NewConnect

0
Podziel się:

Agencja Your Image, oferująca obsługę w zakresie kreowania wizerunku, marketingu oraz reklamy, wejdzie do alternatywnego systemu obrotu warszawskiej giełdy w środę, 20 czerwca. Spółka należy do portfela notowanej na GPW Investcon Group.

Spółka z portfela Investcon Group zadebiutuje na NewConnect
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W ramach przeprowadzonej emisji prywatnej akcji spółki, objętych zostało 700 tys. akcji serii C, po cenie emisyjnej 0,10 zł za akcję oraz 770 tys. akcji serii D, po cenie emisyjnej 0,65 zł.

Your Image pozyskała środki o wartości ponad 570,5 tys. zł, które zostaną przeznaczone na kontynuację rozbudowy sieci franczyzowej agencji.

Jak podano w komunikacie, w 2011 roku agencja rozpoczęła budowę sieci franczyzowej, w której skład wchodzą obecnie dwie masterfranczyzy i jedna franczyza. Strategia rozwoju Your Image obejmuje pozyskanie trzech oddziałów masterfranczyzowych oraz osiem oddziałów franczyzowych do końca 2012, pozyskanie sześciu oddziałów masterfranczyzowych oraz 20 oddziałów do końca 2013 r., a takze pozyskanie oddziałów masterfranczyzowych oraz 40 oddziałów do końca 2014 r.

Rolę autoryzowanego doradcy spółki pełni Investcon Group.

W piątek, 15 czerwca, na rynku NewConnect zadebiutowały dwie inne spółki z portfela Investcon Group: Ostatniemiejsca.pl oraz Inventi.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

newconnect
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)