Notowania

technologie
18.11.2019 09:46

One More Level rozpoczął współpracę m.in. z 3D Realms dot. gry 'Ghostrunner'

One More Level będzie współpracowała z Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms) oraz Slipgate Ironworks ApS przy pracy nad produkcją, dystrybucją i marketingiem gry "Ghostrunner", podała spółka. Premiera gry na platformy PC, Xbox One i PS4 jest zaplanowana na III kw. 2020 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zdaniem zarządu, dołączenie tych dwóch uznanych podmiotów do projektu wpłynie pozytywnie na jakość produkcji i poziom sprzedaży, podano.

"Niezmiernie cieszymy się, że do projektu dołącza taka marka jak 3D Realms. Ich ogromne doświadczenie w tworzeniu gier FPS będzie miało ogromny wpływ na podniesienie jakości projektu oraz dalszy rozwój spółki" - powiedziała prezes One More Level Iwona Cygan-Opyt, cytowana w komunikacie.

Działania nad cyberpunkową grą akcji "Ghostrunner" będą odbywały się w ten sposób, że Slipgate Ironworks i One More Level będą pracować jako producent, a 3D Realms i All in! Games będą realizować dystrybucję i prowadzić marketing, podano również.

One More Level S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2012 roku. Spółka jest studiem game developerskim oraz certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz