Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
07.04.2020 09:59

OSHEE przekazała dla szpitali produkty o wartości 500 tys. zł

Produkty spożywcze o wartości 500 tys. zł dla szpitali jednoimiennych i szpitali z oddziałami zakaźnymi od marki OSHEE trafiły już do ponad 41 spośród 50 placówek medycznych w Polsce w ramach akcji "Wspieramy Bohaterów", poinformowano.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dodatkowo szpital zakaźny w Krakowie otrzymał od firmy kwotę 80 tys. zł na zakup respiratora, który także trafił już na oddział szpitalny.

"Stojący na pierwszej linii walki z epidemią lekarze, ratownicy i personel szpitali zakaźnych wykonują tytaniczną pracę w obronie nas wszystkich. To bohaterowie tych dni. Zdecydowaliśmy się wesprzeć naszych bohaterów tym, co mamy najlepszego, a co będzie dla nich przydatne w najbliższym czasie" - powiedział prezes Grupy OSHEE Dariusz Gałęzewski, cytowany w komunikacie.

"Wspieramy Bohaterów" to akcja zainicjowana przez firmę OSHEE, której celem jest wsparcie personelu 21 szpitali jednoimiennych oraz szpitali z oddziałami zakaźnymi w całej Polsce.

W ramach akcji ponad 20 tysięcy lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego w przeszło 40 szpitalach w całej Polsce otrzymało od marek OSHEE, Kinga Pienińska i Sonko, należących do koncernu OSHEE produkty spożywcze: m.in. wodę, izotoniki, wafle ryżowe czy batony musli.

Pozostałe placówki otrzymają wsparcie w najbliższych dniach.

W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach.

Tagi: rynek spożywczy, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-07-2020

Ooo9oŁatwo rozdawac nie swoje pieniadze i kreowac sie na filantropa i darczyńcę. Wszystkim pracownikom tej firmy zmniejszono etaty do wymiaru 3/4 na okres … Czytaj całość

07-04-2020

golarzBrawo Oshee. Skoro reklamy z influenserami, aktorami i youtuberami skończyły się, bo nie warto w to wykładać pieniądze, lepiej wesprzeć z tego … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)