Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Panattoni rozpoczęło budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility

0
Podziel się

Panattoni rozpoczyna budowę obiektu w formule BTS dla Phoenix Contact E-Mobility, podała spółka. Obiekt powstanie na terenie Parku Technologicznego Rzeszów - Dworzysko, co ułatwi najemcy współpracę z jednostkami naukowymi oraz zapewni dobry dostęp do wykwalifikowanej kadry. Budynek zostanie oddany do użytku na przełomie 2020 i 2021 roku i zostanie przystosowany do pracy 330 osób.

Panattoni rozpoczęło budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility
bEpzHvQR

"Deweloper dostarczy 14 966 m2 powierzchni, która obejmie 986 m2 biur oraz 13 980 m2 części przemysłowo-magazynowej. W jej ramach najemca otrzyma m.in. 111 m2 kompresorowni, 627 m2 przestrzeni testowej, czy 67 m2 pompowni. Powierzchnia produkcyjna zostanie dostosowania do nowoczesnych rozwiązań klienta - będzie wyposażona w zaawansowane szynoprzewody oraz posadzkę przemysłową typu ESD. W budynku Phoenix Contact E-Mobility będzie produkować nowoczesną technologię ładowania samochodów elektrycznych typu 'High Power Charging'. Produkowane podzespoły eksportowane będą do ponad 10 krajów Europy Zachodniej" - czytamy w komunikacie.

"Dysponując szerokim portfolio lokalizacji, docieramy zarówno do firm chcących być bliżej pracownika, jak i klienta. Obecna współpraca pokazuje, że nasze obiekty gwarantują także łatwy dostęp do regionalnych ośrodków badawczych i naukowych oraz jednocześnie do wykwalifikowanej kadry pracowniczej" - podkreślił managing director BTS Group z Panattoni Marek Foryński, cytowany w materiale.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

bEpzHvRu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)