Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przegląd informacji ze spółek

0
Podziel się:

Zarząd Quercus Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (Quercus TFI) ustalił cenę emisyjną akcji serii D na poziomie 4,2 zł za sztukę, podała spółka.

Przegląd informacji ze spółek

MedApp podpisał partnerską umowę ramową z Insight Direct Limited w celu komercjalizacji w Wielkiej Brytanii oprogramowania CarnaLife Holo i SurgeonEye, podał MedApp.

J.W. Construction podpisał list intencyjny z Robyg (kupującym) dotyczący ustalenia wstępnych warunków sprzedaży nieruchomości w Warszawie przy ulicy Antoniewskiej 10 o powierzchni 1,5763 ha za 17 mln zł netto, podała spółka.

Sprzedaż miedzi płatnej grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 75,8 tys. ton w grudniu 2020 r. i była wyższa o 22% niż rok wcześniej, podała spółka, przedstawiając wstępne dane.

Produkcja miedzi płatnej w grupie kapitałowej KGHM Polska Miedź wyniosła 64,5 tys. ton w grudniu 2020 r. wobec 59,3 tys. ton rok wcześniej, podała spółka.

Tauron Polska Energia zakończył realizację projektu badawczo-rozwojowego "Platforma zarządzania danymi z zaawansowanej infrastruktury pomiarowej", który realizowany był w partnerstwie z gliwicką firmą Future Processing i został uruchomiony w ramach sektorowego programu B+R "Inteligentny Rozwój 2014-2020", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, podała spółka. Dofinansowanie do projektu wyniosło 2,18 mln zł. Projekt został wdrożony na terenie Wrocławia.

Moody's Investors Service utrzymał długoterminowy rating dla Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) na poziomie Baa1 i zachował stabilną perspektywę ratingu, podała spółka.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) zatwierdziła dokument informacyjny Atomic Jelly - spółki z Grupy PlayWay - i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji spółki do obrotu w alternatywnym rynku NewConnect, podała spółka. Atomic Jelly liczy na debiut na NC w lutym br.

Ovostar Union zwiększył produkcję jaj o 5% r/r do 1 677 mln sztuk w 2020 r., podała spółka. Wolumen sprzedanych jaj w skorupkach spadł o 4% r/r do 1 104 mln sztuk.

SoftBlue rozpoczyna dziś ofertę publiczną do 46 801 250 akcji na okaziciela serii F o wartości nominalnej 0,1 zł. Cena emisyjna nowych akcji serii F została ustalona na 0,22 zł za jedną akcję, podała spółka w memorandum informacyjnym.

Rezerwa na ryzyko prawne związane z klauzulami waloryzacyjnymi w umowach kredytów hipotecznych i mieszkaniowych indeksowanych kursem CHF, utworzona w IV kwartale 2020 r., wynosi 379,6 mln zł, podał Bank Millennium.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)