Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Reino Capital ma umowę przedwstępną nabycia 5 nieruchomości magazynowych

0
Podziel się:

Reino Capital i jego spółka zależna Polish Logistcs (UK) LLP zawarła przedwstępną umowę nabycia portfela pięciu nieruchomości magazynowych o łącznej powierzchni (GLA) ponad 200 000 m2, podała grupa.

Reino Capital ma umowę przedwstępną nabycia 5 nieruchomości magazynowych
bEDXsUzp

"Transakcja stanowi kolejny etap rozwoju platformy Polish Logistics, w której wiodącym inwestorem jest spółka z Grupy Grosvenor i której aktywami zarządza Reino IO Logistics Sp. z o.o., spółka utworzona w ramach wspólnego przedsięwzięcia grupy kapitałowej Reino Capital oraz IO Asset Management" - czytamy dalej.

Równolegle, spółka celowa zawarła umowę kredytową z BNP Paribas Bank Polska. W związku z powyższym, finansowanie transakcji zostało zapewnione w pełni już na etapie umowy przedwstępnej, co istotnie ogranicza ryzyko niedojścia transakcji do skutku, podano także.

Grupa Reino Capital to giełdowy holding złożony ze spółek działających na rynku nieruchomości komercyjnych. To pierwszy projekt biznesowy w Polsce zakładający pionową i poziomą konsolidację rynku poprzez docelowe łączenie tradycyjnych i alternatywnych klas aktywów z własną dystrybucją.

bEDXsUzS
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)