Notowania

budownictwo
18.09.2019 12:34

Resi4Rent ma pozwolenie na użytkowanie pierwszego budynku we Wrocławiu

Resi4Rent otrzymał pozwolenie na użytkowanie swojego pierwszego budynku przy ul. Rychtalskiej we Wrocławiu. Znalazły się w nim 302 lokale. Każdy będzie wykończony, wyposażony w meble kuchenne, a na życzenie najemcy - umeblowany.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Oddanie do użytku pierwszego projektu to przełomowa chwila dla naszej firmy. Zaczynamy działać na pełnych obrotach. Wkrótce przekażemy klientom klucze do ich wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które wynajęli na stabilnych, przewidywalnych zasadach i rynkowych warunkach. Zainteresowanie klientów możliwością zamieszkania w naszym pierwszym budynku potwierdza, że zapotrzebowanie na długoterminowy wynajem mieszkań w Polsce jest bardzo duże. Nie jest to dla nas zaskoczenie, bo coraz więcej mieszkańców miast nie chce się wiązać z konkretnym miejscem, a jednocześnie chce mieszkać wygodnie i blisko najważniejszych punktów w mieście" - powiedział prezes Sławomir Imianowski, cytowany w komunikacie.

W budynku przy ul. Rychtalskiej znajdzie się 81 mieszkań jednopokojowych, 148 lokali z sypialnią i salonem, 41 z dwoma sypialniami i salonem, a także 32 mieszkania z trzema sypialniami i salonem, wskazano również.

"Klientom proponujemy umowy najmu na co najmniej 12 miesięcy. Mieszkania mają urządzone łazienki i kuchnie. Za niewielką, miesięczną dopłatą, mieszkanie może zostać kompletnie umeblowane, a na specjalne życzenie - wyposażone według indywidualnych upodobań. Nasze lokale są wybudowane i wykończone w standardzie, który nazywamy 'jakością Echo', bo za proces budowlany odpowiada nasz współwłaściciel, Echo Investment, cieszący się bardzo dobrą opinią wśród klientów" - dodał Imianowski.

Do końca tego roku Resi4Rent odda do użytku i zacznie wynajmować projekt przy ul. Wodnej w Łodzi (220 mieszkań), a w przyszłym roku - kolejną inwestycję we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej (270 mieszkań) oraz w stołecznych Browarach Warszawskich (450 mieszkań). W ramach rocznej umowy najmu możliwa będzie zmiana mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji, co może zainteresować pracowników zatrudnionych przy krótszych projektach, którzy co kilka miesięcy przenoszą się do innego miasta, podsumowano.

Platforma Resi4Rent powstała w 2018 r. Jest wspólnym przedsięwzięciem Echo Investment, notowanego na GPW polskiego dewelopera, który posiada 30% udziałów, oraz jednej z wiodących, międzynarodowych firm zarządzających funduszami, która kontroluje 70%.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-09-2019

powodzeniatak trzymać

Rozwiń komentarze (1)