Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Resi4Rent powiększyło ofertę o 227 lokali w Warszawie

0
Podziel się

Resi4Rent, w której 30% udziałów posiada Echo Investment, powiększyło swoją ofertę o 227 lokali w Warszawie. Do inwestycji zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Suwak wprowadzili się pierwsi mieszkańcy, podała spółka.

Resi4Rent powiększyło ofertę o 227 lokali w Warszawie
bDHZECth

"Nowa inwestycja Resi4Rent przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, którym zależy na wygodzie i oszczędności czasu. Zlokalizowana w zagłębiu biurowym, ze wszystkimi usługami w zasięgu ręki, jest świetnym rozwiązaniem dla poszukujących komfortowego mieszkania w pobliżu miejsca pracy. Ponadto wszystkie nasze mieszkania oferujemy z gwarancją niezmiennych warunków umowy, bez pośredników i bez ukrytych kosztów. U nas klient wybiera liczbę pokoi, stronę świata i kondygnacje budynku" - powiedział prezes Sławomir Imianowski, cytowany w komunikacie.

Budynek przy ul. Suwak ma w swojej ofercie 227 lokali o różnych metrażach i typach, z czego 3 zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dostępne są mieszkania jednopokojowe, z sypialnią i salonem, a także rodzinne lokale z dwoma sypialniami i salonem. Resi4Rent w standardzie wyposaża mieszkania w stałą zabudowę, sprzęt AGD oraz niezbędne meble. Umowa może zostać zawarta na minimum 3 miesiące, a w cenie abonamentu lokatorzy mają możliwość korzystania z sieci Wi-Fi, dostęp do panelu pozwalającego m.in. na zarządzanie umowami oraz dedykowane biuro obsługi. Zmotoryzowanym firma oferuje także możliwość wynajmu miejsca w garażu podziemnym.

"Resi4Rent zapowiada, że będzie rozwijać ofertę dla mieszkańców o kolejne usługi, jak np. sprzątanie lokalu czy jego doposażenie według potrzeb klienta" - dodano.

bDHZECtj

Resi4Rent ma w ofercie blisko 1,5 tys. mieszkań we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie, a jedenaście projektów jest obecnie w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania. Docelowo, do 2025 roku firma będzie oferować 10 tys. mieszkań w sześciu największych polskich miastach - w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

bDHZECtK
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)