Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
26.08.2019 09:47

Sąd zarejestrował zmianę nazwy iFun4All na Draw Distance

Warszawa, 26.08.2019 (ISBnews) - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrował zmianę nazwy z iFun4all Spółka Akcyjna na Draw Distance Spółka Akcyjna, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

W lipcu iFun4all zatwierdził zmianę swojej nazwy na Draw Distance. Prezes iFun4all Michał Mielcarek wskazywał wówczas, że nowa nazwa, Draw Distance, to termin używany w produkcji gier wideo, ale dla spółki oznacza szersze spojrzenie na gry. Chce tworzyć produkcje, w których równie mocno liczą się fabuła i postacie, co dynamiczna rozgrywka i takie, które wyróżniają się w aspekcie wizualnym - gry o wysokiej jakości, nieosiągalnej dla większości zespołów niezależnych.

Druga połowa 2019 roku będzie w Draw Distance okresem wytężonej pracy, wskazywano także. Spółka zapowiada w tym czasie premiery aż trzech gier: pełnej wersji 'Ritual: Crown of Horns', małej gry w ramach programu wydawniczego spółki oraz głośnej 'Vampire: The Masquerade - Coteries of New York'.

Draw Distance (dawnie iFun4all) to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz