Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Skanska wprowadziła do oferty 206 lokali w ramach III etapu os. Park Skandynawia

0
Podziel się:

Skanska wprowadziła do sprzedaży 206 mieszkań w ramach III etapu os. Park Skandynawia na warszawskim Gocławiu. Mieszkania dostępne w dwóch nowych budynkach osiedla mają metraż 28-110 m2.

Skanska wprowadziła do oferty 206 lokali w ramach III etapu os. Park Skandynawia
(Materiały prasowe)

"Wprowadzane właśnie do sprzedaży budynki to kolejny etap naszej bestsellerowej inwestycji na Gocławiu. Z naszych doświadczeń przy poprzednich etapach osiedla wynika, że Park Skandynawia ma dla klientów sporo zalet. Wśród nich na pewno warto wymienić to, co nazywamy skandynawskim charakterem, czyli jasność, przestronność i funkcjonalność zaprojektowanych przestrzeni. Równie ważna jest bardzo dobra lokalizacja oraz kompleksowa infrastruktura wokół osiedla. Jest tu wszystko, co sprawia, że mieszka się wygodnie" - powiedziała dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Aleksandra Goller, cytowana w komunikacie.

"Dzięki przyjętemu modelowi biznesowemu wszystkie inwestycje Skanska finansujemy samodzielnie, co dla klientów oznacza gwarancję terminowej realizacji naszych projektów" - dodała Goller.

Skanska jest jedną z wiodących firm deweloperskich i budowlanych w Europie. Poza Skandynawią firma prowadzi działalność w Europie w zakresie budownictwa i inżynierii lądowej - w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz w Wielkiej Brytanii. Skanska prowadzi również działalność związaną z nieruchomościami komercyjnymi na wybranych rynkach krajowych w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech, a także mieszkaniowe projekty deweloperskie w Pradze i Warszawie. Oprócz tego Skanska oferuje usługi w ramach partnerstw publiczno-prywatnych. W 2019 roku Grupa Skanska osiągnęła sprzedaż w wysokości 177 mld SEK i posiadała około 34 200 pracowników.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)