Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Stava przedłużyła zapisy w ramach emisji akcji do 17 stycznia

0
Podziel się:

Warszawa, 29.12.2020 (ISBnews) - Stava przedłużyła czas na złożenie zapisów i opłacenie ich w ramach emisji do 17 stycznia 2021 roku, poinformował prezes Paweł Aksamit.

Stava przedłużyła zapisy w ramach emisji akcji do 17 stycznia
(money.pl)
bEEABvIl

"Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu emisji akcji, żeby wszystkim zainteresowanym inwestorom dać czas na spokojne złożenie i opłacenie swoich zapisów. Część inwestorów sygnalizowała nam, że w okresie świątecznym połączonym z nowymi ograniczeniami epidemiologicznymi może to być utrudnione" - powiedział Aksamit, cytowany w komunikacie.

Stava - wiodąca gastro-kurierska sieć franczyzowa - jest w trakcie emisji akcji w modelu crowdfundingu. Planuje pozyskać od inwestorów do ok. 4,3 mln zł, które pozwolą przyspieszyć rozwój sieci franczyzowej w Polsce i Europie.

Wcześniej Stava podała, że sieć sklepów Stokrotka rozszerzyła ofertę zakupów online z dowozem do domu i powierza dostawy kurierom Stava. Usługa jest w tej chwili dostępna w 17 miastach w Polsce.

bEEABvIn

W międzyczasie McDonald's Polska oraz Stava podpisały list intencyjny, według którego McDonald's Polska zamierza powierzyć Stava uruchomienie usługi McDelivery w kolejnych miastach, gdzie działają oddziały polskiej sieci gastro-kurierskiej.

Spółka podawała ponadto, że zwiększyła w kraju liczbę oddziałów do 30 obecnie i planuje, że w I kwartale 2021 r. sieć będzie składała się łącznie z 37 oddziałów.

Stava jest wiodącą franczyzą w branży dowozów posiłków. Oferowane przez oddziały spółki usługi kurierskie pomagają restauracjom i sklepom rozwijać biznes w oparciu o dowozy, sprowadzając kwestię dostawy posiłku do kilku kliknięć na tablecie. We wszystkich lokalizacjach realizuje bezpieczne dowozy zakupów i jedzenia według najwyższych standardów sanitarnych, zgodnych z zasadami Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaaprobowany przez Główny Inspektorat Sanitarny, podano też w materiale.

bEEABvIO
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)