Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ceny miedzi w Londynie spadają przed wystąpieniem prezydenta USA

0
Podziel się

Ceny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają przed wystąpieniem prezydenta USA Baracka Obamy, który przedstawi plan stymulowania amerykańskiej gospodarki.

Ceny miedzi w Londynie spadają przed wystąpieniem prezydenta USA
(KGHM)
bEhDsDvp

*Ceny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają przed wystąpieniem prezydenta USA Baracka Obamy, który przedstawi plan stymulowania amerykańskiej gospodarki - podają maklerzy. *

Miedź w dostawach trzymiesięcznych na LME w Londynie jest wyceniana na 9.062,00 dolarów za tonę, po spadku notowań o 0,3 procenta. Na giełdzie w Szanghaju tona miedzi w dostawach na listopad niemal bez zmian jest wyceniana po 67.860 juanów (10.620 dolarów).

Inwestorzy oczekują na czwartkowe wystąpienie prezydenta Baracka Obamy, który ma przedstawić działania rządu w celu stworzenia nowych miejsc pracy. Barack Obama przedstawi propozycje swego rządu w przemówieniu w Kongresie USA.

bEhDsDvr

_ - Rynek, który odbił się w środę z powodu optymizmu związanego z planami Obamy i możliwym wzrostem popytu na metale, dziś trochę spada czekając na szczegóły działań, które pobudzą gospodarkę USA _ - mówi Hwang Il Doo, starszy trader Korea Exchange Bank Futures Co. w Seulu.

_ - Dziś uwaga inwestorów będzie skierowana na wystąpienia Obamy i szefa Fed Bena S.Bernanke _ - podkreśla Hwang.

_ - W czasie handlu azjatyckiego rynek przystąpił do lekkiej realizacji zysków po środowych wzrostach _ - wskazuje. Bernanke przedstawi w czwartek o 19.30 perspektywy gospodarcze dla USA w Klubie Ekonomicznym w Minnesocie.

bEhDsDvx
bEhDsDvS
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)