Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spadek cen miedzi w Londynie

0
Podziel się

O 15 zostanie podany wskaźnik zaufania amerykańskich konsumentów.

Spadek cen miedzi w Londynie
(ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News)
bEqiAMgR

Ceny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają przed publikacją danych o zaufaniu amerykańskich konsumentów. Miedź w dostawach trzymiesięcznych na LME kosztuje 7.152,00 USD za tonę, po spadku o 0,5 procent.

Na Comex w Nowym Jorku funt miedzi w dostawach na grudzień staniał o 0,4 proc. do 3,2570 USD. Miedź w dostawach na styczeń na giełdzie metali w Szanghaju staniała o 0,5 proc. do 51.280 juanów (8.429 USD) za tonę.

We wtorek o 15.00 zostanie podany wskaźnik zaufania amerykańskich konsumentów w październiku, opracowany przez Conference Board.

bEqiAMgT

Analitycy oceniają, że w tym miesiącu indeks ten spadł do 75,0 pkt. z 79,7 pkt. we wrześniu. Byłoby to najsłabsze wskazanie od maja br.

Wcześniej inwestorzy poznają też dane o sprzedaży detalicznej w USA we wrześniu. Tu nie oczekuje się żadnych zmian, po wzroście w sierpniu o 0,2 proc. mdm.

_ - Rynek koncentruje teraz swoją uwagę na danych z USA, które poznamy po południu. Uważnie też przyglądamy się rozpoczynającemu się we wtorek posiedzeniu Fed, które potrwa do środy _ - mówi Hiroyuki Kikukawa, ekonomista Nihon Unicom Inc. w Tokio.

bEqiAMhu
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)