Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sprawdź, co dzieje się z notowaniami miedzi

0
Podziel się

Ceny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają z powodu spekulacji, że amerykańska Rezerwa Federalna może wcześniej, niż to oceniano, rozpocząć wygaszanie programu stymulowania gospodarki USA.

Sprawdź, co dzieje się z notowaniami miedzi
(Xinhua / eyevine/EAST NEWS)
bEqtAcgl

Ceny miedzi na giełdzie metali w Londynie spadają z powodu spekulacji, że amerykańska Rezerwa Federalna może wcześniej, niż to oceniano, rozpocząć wygaszanie programu stymulowania gospodarki USA - informują maklerzy.

Miedź w dostawach trzymiesięcznych na LME kosztuje 7.135,00 USD za tonę, po spadku o 0,5 proc. Na Comex w Nowym Jorku funt miedzi w dostawach na grudzień staniał o 0,4 proc. do 3,4650 USD. Miedź w dostawach na styczeń na giełdzie metali w Szanghaju staniała o 0,5 proc. do 51.400 juanów (8.438 USD) za tonę.

_ - Inwestorzy czekają na wynik posiedzenia plenarnego Komunistycznej Partii Chin i szczegóły dotyczące reform i próbują też ocenić, kiedy Fed może rozpocząć wygaszanie swojego programu QE _ - mówi Tetsu Emori, ekonomista Astmax Asset Management Inc.

bEqtAcgn

Analitycy oceniają, że Fed zdecyduje się na stopniowe ograniczenie programu stymulowania amerykańskiej gospodarki na posiedzeniu zaplanowanym na 18-19 marca 2014 roku.

bEqtAcgO
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)