Notowania

energetyka
27.02.2020 12:21

Tauron: Z ekologicznych produktów skorzystało już 100 tys. klientów indywid.

Z różnych ekologicznych produktów oferowanych przez Taurona Polską Energię skorzystało już 100 tys. klientów indywidualnych, poinformował prezes Filip Grzegorczyk. Firma wprowadziła ofertę Prąd Eko, w której klienci indywidualni oprócz certyfikatu pochodzenia, zyskają 10% rabatu i 50 zł zwrotu za energię elektryczną.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zielony Zwrot Taurona to całe spektrum rozwiązań wychodzących naprzeciw ekologicznym oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy, by nasze propozycje stanowiły inspiracje do indywidualnych zielonych zwrotów w każdym domu. Potwierdzeniem dobrego dopasowania naszej oferty do współczesnych trendów jest to, że z różnych ekologicznych produktów Taurona skorzystało już 100 tysięcy klientów indywidualnych" - powiedział Grzegorczyk, cytowany w komunikacie.

Klienci, który skorzystają z oferty Prąd Eko, dostaną certyfikat pochodzenia energii wystawiony przez TÜV SÜD Polska (niezależny podmiot certyfikujący), a faktury będą otrzymywać w formie elektronicznej.

"Najnowsza propozycja Taurona skierowana jest do wszystkich gospodarstw domowych, bez względu na ilość zużywanej energii oraz sposób rozliczeń. Mogą z niej skorzystać zarówno te osoby, które mają stałą cenę energii w ciągu doby, jak i te, które rozliczane są w dwóch lub trzech strefach czasowych" - podano w komunikacie.

Klienci Taurona mogą wybrać ofertę na dwa lub trzy lata, a rabat będzie trwał również wtedy, gdy ceny w taryfie ulegną zmianie. Dodatkowo klienci, którzy wybiorą Prąd Eko za pośrednictwem platformy obsługowej Mój Tauron, otrzymają 50 zł zwrotu za prąd.

Tauron Polska Energia jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. W skład grupy wchodzą m.in. Tauron Wydobycie, Tauron Wytwarzanie, Tauron Ekoenergia, Tauron Ciepło, Tauron Dystrybucja, Tauron Sprzedaż oraz Tauron Obsługa Klienta. Skonsolidowane przychody sięgnęły 18,1 mld zł w 2018 r.

Tagi: energetyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz