Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Termin składania zgłoszeń w konkursie 'Teraz Polska' wydłużony do 12 lutego

0
Podziel się:

Termin składania zgłoszeń do 31. edycji Konkursu "Teraz Polska", podczas której zostaną wyróżnione produkty, usługi oraz innowacje o najlepszych walorach jakościowych, technologicznych i użytkowych, został wydłużony do 12 lutego wobec pierwotnej daty 29 stycznia, podała Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Agencja ISBnews jest partnerem "Teraz Polska".

Termin składania zgłoszeń w konkursie 'Teraz Polska' wydłużony do 12 lutego
(Flickr)

"Do 12 lutego 2021 r. można zgłaszać produkty, usługi lub innowacje do 31. edycji Konkursu 'Teraz Polska'. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przedłużyła termin składania wniosków konkursowych, dzięki czemu więcej firm będzie miało szansę na uzyskanie prestiżowego Godła 'Teraz Polska'" - czytamy w komunikacie.

Zgłoszenie produktu, usługi lub innowacji do Konkursu "Teraz Polska" nie jest skomplikowane, jednak nie warto tego robić na ostatnią chwilę, podkreśla organizator.

"Do 12 lutego należy przesłać do Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego wypełnioną ankietę weryfikacyjną (wniosek konkursowy). Aby otrzymać wniosek, należy wcześniej wypełnić na stronie www.terazpolska.pl ankietę rejestracyjną" - powiedział dyrektor Konkursu "Teraz Polska" Michał Lipiński, cytowany w komunikacie.

Jak podkreślono w materiale, godło "Teraz Polska" należy do najefektywniejszych znaków promocyjnych. Od 30 lat pomaga konsumentom, rzetelnie wskazując to, co najlepsze na polskim rynku. Według badań konsumenckich ponad 70% respondentów uważa, że produkty i usługi oznaczone symbolem "Teraz Polska" charakteryzują się wysoką jakością, są nowoczesne oraz mają atut krajowego pochodzenia. Wysoka rozpoznawalność znaku "Teraz Polska" wśród konsumentów wpływa pozytywnie na działania promocyjne firm - laureatów Konkursu, wspomaga budowanie marki, a także wzbudza zaufanie do przedsiębiorstwa wśród kontrahentów i partnerów biznesowych.

W Konkursie "Teraz Polska" może wziąć każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy, którego produkty i usługi są obecne na polskim rynku od co najmniej 6 miesięcy. Nie jest ważna wielkość firmy czy rynek, na którym działa. Co roku laureatami zostają zarówno małe, rodzinne firmy, jaki i największe polskie przedsiębiorstwa. Zastosowanie jakości jako głównego kryterium oceny sprawia, że szansę na sukces w Konkursie mają reprezentanci wszystkich branż, niezależnie od wielkości i skali działania, podano także.

"Wygrana w Konkursie wiąże się z szeregiem korzyści dla firm - od udziału w Gali 'Teraz Polska' odbywającej się w Teatrze Wielkim w Warszawie, po prawo do znakowania logo 'Teraz Polska' zwycięskich produktów i usług oraz uczestnictwo w spotkaniach Klubu 'Teraz Polska', umożliwiających nawiązanie nowych kontaktów, wymianę poglądów i doświadczeń. Fundacja zapewnia także laureatom silną obecność medialną, co jest możliwe dzięki współpracy z najważniejszymi krajowymi redakcjami" - podsumowano w materiale.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)