Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Thunderbolt: Boris Becker został akcjonariuszem platformy TopLevelTennis.com

0
Podziel się:

Thunderbolt podpisał umowę inwestycyjną z Borisem Beckerem, podała spółka. Boris Becker będzie kolejną gwiazdą w należącej do spółki platformie TopLevelTennis.com oraz stanie się jej akcjonariuszem.

Thunderbolt: Boris Becker został akcjonariuszem platformy TopLevelTennis.com
bEDKbxVh

"Boris Becker to żywa legenda tenisa. Jest również bardzo charakterystyczną i znaną postacią. Oprócz przekazu ogromnego doświadczenia i wiedzy, jaką z pewnością zaprezentuje Becker, nasz projekt na tyle go zainteresował, że postanowił stać się akcjonariuszem spółki, co zresztą bardzo nas cieszy. Już teraz prowadzimy bardzo ciekawe rozmowy nad pomysłami rozwoju naszej współpracy w przyszłości. Boris Becker i jego popularność, wiedza oraz doświadczenie, a także bardzo duże zasięgi w social mediach powodują, że możemy zakładać wysoką sprzedaż kursów, co znacząco przełoży się na wyniki finansowe spółki" - powiedział prezes Thunderbolt Tomasz Mrozowski, cytowany w komunikacie.

Thunderbolt podpisał z Borisem Beckerem umowę inwestycyjną, zgodnie z którą podejmie współpracę polegającą na aktywnym udziale Borisa Beckera w przygotowaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych na należącej do spółki platformie edukacyjno-szkoleniowej TopLevelTennis.com. Planowana współpraca zakłada również objęcie przez tenisistę 200 000 akcji Thunderbolt w kolejnej emisji, wskazano także.

Spółka zawarła również w ostatnim czasie umowę z amerykańskim byłym tenisistą i trenerem Bradem Gilbertem, która przewiduje aktywny udział Brada Gilberta w przygotowaniu oraz udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych dotyczących projektu TopLevelTennis.com w celach edukacyjno-promocyjnych odnoszących się do tenisa. Thunderbolt zrealizował już produkcję nagrań z Urszulą Radwańską oraz z Dominiką Cibulkovą. Podpisano również listy intencyjne w sprawie współpracy przy projekcie platformy TopLevelTennis.com m.in. z Wolfgangiem Thiemem, Marco Panichim oraz Wimem Fissette, podano w materiale.

bEDKbxVj

"Pod koniec ub. roku spółka poinformowała o przyjęciu założeń do kierunków rozwoju, rozszerzeniu profilu działalności i rozpoczęciu prac nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy. Thunderbolt S.A. będzie realizowała nagrania filmowe z udziałem gwiazd sportu oraz prezentujące ich drogę do sukcesu wraz z wszelkimi detalami dotyczącymi tego, w jaki sposób trenowali, aby dotrzeć na szczyt. Nagrania będą dystrybuowane za pomocą stworzonej platformy internetowej o nazwie TopLevelTennis.com. Thunderbolt S.A. stworzy również aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia z systemem iOS oraz Android, które będą umożliwiały korzystanie z platformy TopLevelTennis.com. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne
dyscypliny sportu" - przypomniano.

Thunderbolt (dawniej ComPress) szykuje internetową platformę o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie. Jest notowany na NewConnect.

bEDKbxVK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)