Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
19.12.2019 12:13

Trei Real Estate otworzył 15. Vendo Park - w Kobyłce

Trei Real Estate GmbH (Trei) otworzył w Kobyłce piętnasty w Polsce park handlowy Vendo Park, podała spółka. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln euro.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Dostrzegamy ogromny potencjał w Kobyłce, która znajduje się w bardzo bliskiej odległości od stolicy. Aktualne trendy na ryku nieruchomości wyraźnie pokazują, że coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę do mniejszych podwarszawskich miejscowości. Jest to podyktowanie głównie wiele niższymi kosztami zakupu domu czy mieszkania oraz porównywalnym czasem dojazdu do pracy w centrum. Ideą Vendo Parków jest dostarczenie maksymalnej wygody w codziennych, szybkich zakupach, dlatego budujemy je również w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do szerokiej oferty zakupowej bez konieczności odbywania czasochłonnych podróży do dużych miast" - powiedział dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland Jacek Wesołowski, cytowany w komunikacie.

Vendo Park w Kobyłce został zbudowany tuż obok supermarketu Lidl, dzięki czemu bardzo dobrze uzupełnia istniejącą ofertę zakupową. Obiekt jest w 100% skomercjalizowany przez międzynarodowe i lokalne sieci handlowe. Park handlowy, którego budowa rozpoczęła się w sierpniu tego roku, powstał na działce o powierzchni prawie 8 500 m2 i dostarczył łącznie 3 250 m2 nowoczesnej przestrzeni zakupowej oraz 65 miejsc parkingowych. Trei zamierza zarządzać obiektem w długoterminowej perspektywie. To piąty park handlowy w województwie mazowieckim. Do istniejących obiektów w Milanówku i Mińsku Mazowieckim w sierpniu dołączył park handlowy w Pułtusku, a we wrześniu Vendo Park w Ostrołęce, wskazano również.

"Ten rok kończymy bardzo dobrym wynikiem pięciu otwartych Vendo Parków w Polsce. Łącznie w fazie planowana, projektowania i budowy mamy dziewiętnaście kolejnych projektów. Prace budowlane rozpoczęliśmy już w Płocku, Jaworze, Częstochowie i Solcu Kujawskim. Te i jeszcze trzy inne Vendo Parki planujemy otworzyć w przyszłym roku" - podsumował Wesołowski.

Trei Real Estate GmbH (grupa Trei Real Estate) jest międzynarodowym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z Niemiec.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-12-2019

Sami swoiRadujmy się......

Rozwiń komentarze (1)