Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trei Real Estate otworzył Vendo Park w Ostrołęce

0
Podziel się

Trei Real Estate GmbH (Trei) otworzył w Ostrołęce trzynasty w Polsce park handlowy Vendo Park, podała spółka. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 3,8 mln euro.

Trei Real Estate otworzył Vendo Park w Ostrołęce
bDBbDkGd

"W przyjętej przez nas strategii skupiamy się na inwestycjach w mniejszych miastach, gdzie poziom nasycenia powierzchnią handlową jest jeszcze stosunkowo niski. Oferta naszych inwestycji jest natomiast dobierana indywidualnie, w oparciu o konkretne potrzeby mieszkańców, które ze względu na specyfikę danej miejscowości mogą się od siebie różnić. Ciągły wzrost zainteresowania formatem parków handlowych sprawia, że często nasze Vendo Parki są komercjalizowane jeszcze przed rozpoczęciem budowy, tak było w przypadku Ostrołęki" - powiedział dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland Jacek Wesołowski, cytowany w komunikacie.

Vendo Park przy ul. Zielonej w Ostrołęce, którego budowa rozpoczęła się w marcu tego roku, powstał na działce o powierzchni prawie 7 000 m2. Do dyspozycji najemców zostało oddane 3 100 m2 nowoczesnej przestrzeni handlowej, którą w całości wynajęły popularne sieci. Wśród nich jest Neonet, KiK, Hebe, Tedi i Dealz, wymieniono.

"Ostatnie miesiące stoją dla Trei pod znakiem dużego przyspieszenia zarówno, jeśli chodzi o aktualnie prowadzone lub ukończone realizacje, jak i plany dotyczące startów inwestycji w kolejnych miastach. Miesiąc temu z sukcesem otworzyliśmy Vendo Park w Pułtusku, a teraz oddaliśmy projekt w Ostrołęce. Do końca roku planujemy jeszcze co najmniej dwa otwarcia, co więcej prowadzimy obecnie prace projektowe Vendo Parków w Kutnie, Częstochowie, Solcu Kujawskim, Płocku, Inowrocławiu i Władysławowie, które chcemy otworzyć w przyszłym roku" - dodał Wesołowski.

bDBbDkGf

Trei buduje i zarządza parkami handlowymi w Polsce, Czechach i na Słowacji, posiadając aktualnie 22 Vendo Parki w Europie.

Trei Real Estate GmbH (grupa Trei Real Estate) jest międzynarodowym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z Niemiec.

bDBbDkGG
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)