Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
04.03.2020 12:11

TXM wprowadził zmiany w zakresie wizerunku i oferty, celem odbudowa sprzedaży

TXM w restrukturyzacji wdrożył zmiany w zakresie wizerunku oraz oferty, podała spółka. Pierwszym krokiem jest ujednolicenie identyfikacji wizualnej oraz odświeżenie formy komunikacji z klientami. Zmiany mają na celu odbudowanie sprzedaży oraz pozycji rynkowej sieci.

Podziel się
Dodaj komentarz

"TXM konsekwentnie realizuje plan naprawczy spółki. Poza reorganizacją sieci sprzedaży, kolejnym krokiem do odbudowania pozycji rynkowej jest zmiana wizerunku i wynikające z potrzeb klientów uatrakcyjnienie oferty. W związku z tym TXM wprowadza do sprzedaży gamę produktów porównywalnych pod względem fasonu i jakości z asortymentem sieci modowych, ale w dużo niższych cenach. W ramach oferty w TXM znajdzie się sporo nowości. Jedną z nich jest wprowadzenie tzw. kolekcji limitowanej dla kobiet, które stanowią większą część klientów sieci. Kolekcje limitowane to krótkie serie ubrań zgodnych z obowiązującymi na rynku trendami modowymi, które zyskają także specjalne oznakowanie graficzne" - czytamy w komunikacie.

Nowy asortyment będzie dostępny we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online na www.txm.pl. Zmiany zostaną zakomunikowane także w gazetce reklamowej, która zyskała nowa szatę graficzną i format. Sieć w ramach refreshingu marki odświeżyła także logo oraz hasło reklamowe. Zmiany te widoczne będą również w mediach społecznościowych i na stronie internetowej. W ten sposób spółka utrzyma spójność w komunikacji z klientami, podkreślono.

"Nowa oferta TXM odpowie na potrzeby klientów, którzy świadomie podążają za modą i jakością, szukając jednocześnie najlepszych okazji cenowych. Dzięki wprowadzonym zmianom chcemy nie tylko przypomnieć się stałym klientom, ale także dotrzeć do nowych kupujących" - powiedziała dyrektor marketingu TXM w restrukturyzacji Agnieszka Kudła, cytowana w materiale.

Sieć poza zmianami wizualnymi wprowadza także nowe standardy obsługi klientów, stając się siecią bardziej aktywną i otwartą, podkreślono także.

Obecnie w ramach sieci TXM działa w Polsce około 260 sklepów z odzieżą damską, męską i dziecięcą.

Grupa TXM jest właścicielem sieci TXM textilmarket - drugiej największej na polskim rynku sieci odzieżowych sklepów dyskontowych. Jego większościowym akcjonariuszem jest Redan. Spółka jest notowana na GPW od grudnia 2016 r.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz