Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
20.12.2019 07:56

Ursus zawarł aneks ws. przedłużenia terminu sprzedaży zakładu w Opalenicy

Warszawa, 20.12.2019 (ISBnews) - Ursus w restrukturyzacji zawarł aneksu do przedwstępnej umowy sprzedaży zakładu w Opalenicy z Trioliet Polska i oddaliły termin zakupu na koniec lutego 2020 roku, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Ursus informuje, iż w dniu 19 grudnia 2019 r. emitent oraz Trioliet Polska sp. z o.o. zawarli aneks do przedwstępnej umowy sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci zakładu Ursus w Opalenicy. Na mocy aneksu strony wydłużyły termin do zawarcia przyrzeczonej umowy sprzedaży i ustaliły go na dzień 28 lutego 2020r. Pozostałe postanowienia umowy przedwstępnej nie uległy zmianie" - czytamy w komunikacie.

Na początku listopada br. akcjonariusze Ursusa wyrazili zgodę podczas walnego zgromadzenia na sprzedaż zorganizowanych części przedsiębiorstwa, stanowiących zakłady produkcyjne w Opalenicy oraz Dobrym Mieście, za łączną cenę nie niższą niż 25,8 mln zł.

Ursus w restrukturyzacji specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. Jest notowany na GPW od 2008 r. Jego skonsolidowane przychody wyniosły 214,63 mln zł w 2018 r.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz