Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Victoria Dom wprowadziła do oferty 175 lokali w ramach os. Ursus Factory 3

0
Podziel się:

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży 175 mieszkań w ramach nowego etapu osiedla Ursus Factory 3 w Warszawie, podała spółka.

Victoria Dom wprowadziła do oferty 175 lokali w ramach os. Ursus Factory 3

Deweloper rusza ze sprzedażą mieszkań w ramach nowego etapu bardzo popularnego osiedla zlokalizowanego na terenie Ursusa. W inwestycji Ursus Factory 3 powstanie dwubryłowy budynek. Niższa część złożona będzie z 5, a wyższa z 8 kondygnacji. W projekcie przewidziano łącznie 175 lokali o zróżnicowanej powierzchni od 28 m2 do 75 m2, przy czym średnia powierzchnia wynosi około 45 m2, podano w komunikacie.

"Systematycznie poszerzamy naszą ofertę mieszkaniową na terenie całej aglomeracji warszawskiej. Za każdym razem szczególne znaczenie przywiązujemy jednak do bardzo dobrej lokalizacji inwestycji, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Bliska odległość do stacji kolejki miejskiej oraz rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Warszawy. Położenie inwestycji gwarantuje z kolei większą przestrzeń, dostęp do terenów zielonych, a w szczególności to co szczególnie ważne konkurencyjną cenę mieszkań" - podkreśliła dyrektor marketingu Victoria Dom Monika Śliwa, cytowana w materiale.

Victoria Dom jest deweloperem mieszkaniowym działającym na rynku warszawskim. W 2018 roku spółka zakontraktowała 1 055 mieszkań.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)