Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Agora uzgodniła zwolnienie grupowe do 250 pracowników

0
Podziel się

O planach podjęcia negocjacji w sprawie tych zwolnień Agora informowała 13 sierpnia br.

Agora uzgodniła zwolnienie grupowe do 250 pracowników
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bDYmMQLF

*Spółka medialna Agora zawarła trójstronne porozumienie ze związkami zawodowymi i radą pracowników w sprawie zwolnienia grupowego, które obejmie do 250 pracowników (czyli 10 proc. zatrudnionych) do końca stycznia 2013 roku. *

O planach podjęcia negocjacji w sprawie tych zwolnień Agora informowała 13 sierpnia br.

_ Zwolnienie grupowe zostanie przeprowadzone w okresie od 10 września 2012 roku do 31 stycznia 2013 roku i obejmie do 250 pracowników spółki, co stanowi około 10 proc. wszystkich zatrudnionych w spółce _ - głosi komunikat.

bDYmMQLH

Spółka zapowiedziała, że przekaże szacunki kosztów i oszczędności z tytułu przeprowadzenia zwolnienia grupowego wraz z komentarzem zarządu do raportu za IV kw. 2012 roku.

_ Zarząd spółki czuje się odpowiedzialny za wszystkich swoich pracowników, również za tych, z którymi spółka będzie musiała się rozstać. Zwalniani pracownicy zostaną otoczeni wsparciem szerszym niż to, które wynika z obowiązujących spółkę przepisów prawa _ - czytamy dalej w komunikacie.

W I poł. 2012 roku Agora miała 0,16 mln zł skonsolidowanej straty netto wobec 27,84 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 564,41 mln zł wobec 615,11 mln zł. W sierpniu spółka obniżyła swoje prognozy dla rynku reklamy.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bDYmMQMi
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)