Notowania

tvn
20.11.2008 10:39

Analitycy wciąż radzą akumulować TVN

Analitycy Millennium w raporcie z 13 listopada obniżyli cenę docelową dla akcji TVN do 14,8 zł z 21,30 zł, podtrzymując jednocześnie rekomendację akumuluj.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

Analitycy Millennium w raporcie z 13 listopada obniżyli cenę docelową dla akcji TVN do 14,8 zł z 21,30 zł, podtrzymując jednocześnie rekomendację _ akumuluj _.

_ W III kwartale TVN odnotował ponownie wyniki lepsze od oczekiwań, na co wpływ miało głównie efektywne zwiększenie cen reklam oraz niższe dynamiki wzrostu kosztów produkcji. Choć oczekujemy również dobrych wyników IV kwartału, należy podkreślić, iż w 2009r. dynamika wzrostu przychodów spółki znacznie się obniży _ - napisali analitycy w raporcie.

_ Naszym zdaniem istotne spowolnienie rynku reklamy jest już w cenie i dlatego przy aktualnym kursie akcji podtrzymujemy rekomendację akumuluj dla walorów spółki, wyznaczamy nową cenę docelową na poziomie 14,8 PLN _ - podano.

Raport został wydany przy cenie 12,60 zł, a w czwartek ok. godz. 9.35 za akcje spółki płacono na warszawskiej giełdzie 11,35 zł.

Tagi: tvn, rekomendacja, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz