Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bioton emituje akcje dla Krauzego

0
Podziel się:

Bioton podwyższył kapitał zakładowy spółki o kwotę nie wyższą niż 50 mln zł poprzez emisję nie więcej niż 250 mln akcji zwykłych na okaziciela serii T o wartości nominalnej 20 groszy każda.

Bioton emituje akcje dla Krauzego
(PAP/Radek Pietruszka)

Bioton podwyższył kapitał zakładowy spółki o kwotę nie wyższą niż 50 mln zł poprzez emisję nie więcej niż 250 mln akcji zwykłych na okaziciela serii T o wartości nominalnej 20 groszy każda. Akcje obejmie Ryszard Krauze.

_ 30.06.2009 r. Zarząd Spółki podjął uchwałę o emisji w ramach kapitału docelowego, z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki, nie więcej niż 250.000.000 imiennych warrantów subskrypcyjnych dających prawo do zapisu na akcje Spółki z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, skierowanej do Pana Ryszarda Krauze. Pan Ryszard Krauze objął wszystkie Warranty Subskrypcyjne _ - napisano w komunikacie.

Zarząd podjął też uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w ramach kapitału docelowego oraz pozbawienia prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy spółki, na podstawie której zarząd podwyższył kapitał zakładowy Spółki o kwotę nie wyższą niż 50 mln zł poprzez emisję nie więcej niż 250 mln akcji zwykłych na okaziciela serii T o wartości nominalnej 20 groszy każda.

_ Celem emisji akcji serii T jest umożliwienie posiadaczowi warrantów subskrypcyjnych wykonania prawa do zapisu na akcje Spółki. Cena emisyjna wynosi 20 groszy za jedną _ - napisano w komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)