Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

BM BGŻ wycenił Bomi na 16,97 zł

0
Podziel się

Analitycy Biura Maklerskiego Banku BGŻ, w raporcie z 21 października, podtrzymali rekomendację kupuj dla spółki Bomi, ustalając nową cenę docelową akcji spółki na poziomie 16,97 zł.

BM BGŻ wycenił Bomi na 16,97 zł
bEhtLVYR

Analitycy Biura Maklerskiego Banku BGŻ, w raporcie z 21 października, podtrzymali rekomendację _ kupuj _ dla spółki Bomi, ustalając nową cenę docelową akcji spółki na poziomie 16,97 zł.

Wycena metodą DCF dała wartość jednej akcji Bomi na poziomie 16,51 zł, a metoda porównawcza dała wycenę na poziomie 17,43 zł. Raport został wydany przy kursie akcji Bomi na poziomie 13,85 zł, a w piątek o godz. 13.20 płacono za nie 13,36 zł.

_ Przejęcie w ubiegłym roku dwóch spółek oraz ciągły rozwoj organiczny polegający na otwieraniu kolejnych sklepów przyczyniają się do znacznej poprawy wynikow Bomi. Rezultaty osiągnięte w pierwszym półroczu pozwalają oczekiwać, że prognoza zarządu zostanie zrealizowana, a wyniki kolejnych kwartałow będą również zadowalające _ - napisano w raporcie.

bEhtLVYT

_ ( ) Dodatkowo zwracamy uwagę na wprowadzenie do obrotu akcji emitowanych dla właścicieli przejmowanych społek, które spowodowały nadwyżkę podaży w ostatnich dniach. Naszym zdaniem jest to dogodny moment do akumulacji walorów Bomi po atrakcyjnej cenie _ - dodano.

bEhtLVZu
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)