Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Cena akcji PBG w przedziale 26-32 zł

0
Podziel się:

Przedział cenowy dla akcji serii C firmy PBG został ustalony na 26 zł - 32 zł. Zapisy na akcje serii C spółki PBG oferowane w transzy detalicznej przyjmowane będą od 16 do 18 czerwca, a w transzy instytucjonalnej 21 czerwca.

Przedział cenowy dla akcji serii C firmy PBG został ustalony na 26 zł - 32 zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Zapisy na akcje serii C spółki PBG oferowane w transzy detalicznej przyjmowane będą od 16 do 18 czerwca, a w transzy instytucjonalnej 21 czerwca. Subskrypcja zostanie zamknięta 25 czerwca, a przydział akcji nastąpi do 29 czerwca.

W transzy detalicznej zaoferowanych zostanie 600 tys. akcji, w transzy instytucjonalnej 2,2 mln. W transzy zamkniętej, skierowanej do osób wskazanych przez zarząd spółki, zaoferowanych zostanie 200 tys. akcji.

PBG zajmuje się budową, modernizacją, remontami i serwisem między innymi instalacji wodnych, wydobywczych dla górnictwa gazu ziemnego i ropy naftowej, rurociągów stalowych, infrastruktury dla ciepłownictwa i dla obiektów przemysłowych, współpracuje też przy budowie dróg i autostrad.

Według danych PBG, skonsolidowane przychody w 2003 roku wzrosły do 180,7 mln zł, a zysk netto do 11,3 mln zł. Rok wcześniej grupa PBG zanotowała 162,1 mln zł przychodów i 4,6 mln zł zysku netto.

W pierwszym kwartale 2004 roku grupa zanotowała 16,7 mln zł przychodów i 0,5 mln zł zysku netto. PBG planuje, że w tym roku skonsolidowane przychody wzrosną do około 200 mln zł.

Właścicielem PBG jest obecnie jej prezes oraz członkowie zarządu. Jerzy Wiśniewski, prezes spółki, ma 65,73 proc. na WZA spółki.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)