Notowania

CSS
29.06.2007 01:16

Comp połączy się z CSS

Walne Zgromadzenie spółki Comp zdecydowało o połączeniu ze spółką Computer Service Support i przeniesienie całego majątku CSS na Comp w zamian za akcje.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ EPA)

Walne Zgromadzenie spółki Comp zdecydowało o połączeniu ze spółką Computer Service Support przeniesienie całego majątku CSS na Comp w zamian za akcje.

"Połączenie spółek zostaje przeprowadzone przy jednoczesnym podwyższeniu kapitału zakładowego Comp SA o kwotę nie wyższą niż 3.450.295 zł mającą pokrycie w ustalonej dla potrzeb połączenia wartości majątku Computer Service Support SA, to jest do kwoty nie wyższej niż 11 869 757,50 zł. ( w drodze emisji nie więcej niż 1.380.118 nowych akcji serii K o numerach kolejnych od numeru K 0 000 001 do numeru K 1 380 118 o wartości nominalnej 2,50 zł. każda" - głosi uchwała WZ.

Wszystkie nowo wyemitowane akcje będą akcjami na okaziciela. Nowo wyemitowane akcje COMP zostaną przydzielone akcjonariuszom Computer Service Support.

_ Ustalony stosunek wymiany akcji wyniesie 0,3708 akcji połączeniowych za 1 akcję CSS. _

W styczniu, kiedy spółki ogłosiły zamiar połączenia informowały, że "celem połączenia jest doprowadzenie do powstania jednej z największych firm w Polsce oferujących zaawansowane produkty i usługi IT w najdynamiczniej rozwijających się segmentach rynku informatycznego, w szczególności w rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i outsourcingu".

Tagi: CSS, cmp, połączenie, fuzja, comp, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz