Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Duże zainteresowanie ofertą GPW wśród instytucji

0
Podziel się:

Prezes GPW Ludwik Sobolewski ocenia, że zainteresowanie ofertą akcji warszawskiej giełdy ze strony inwestorów instytucjonalnych jest na 'ponadprzeciętnie wysokim poziomie'.

Duże zainteresowanie ofertą GPW wśród instytucji
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bECzyMzp

Prezes GPW Ludwik Sobolewski ocenia, że zainteresowanie ofertą akcji warszawskiej giełdy ze strony inwestorów instytucjonalnych jest na _ ponadprzeciętnie wysokim poziomie _.

_ - Zainteresowanie i chęć wzięcia udziału w ofercie ze strony inwestorów instytucjonalnych jest na ponadprzeciętnie wysokim poziomie _ - powiedział prezes Sobolewski.

We wtorek oferujący akcje GPW zdecydował o skróceniu o cztery godziny (z 17.00 na 13.00 w dniu 28 października) budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Według nieoficjalnych informacji, przedział cenowy na potrzeby book-buildingu został podniesiony na 36-46 zł.

bECzyMzr

_ - Decyzje, które są podejmowane, jeśli chodzi o cenę akcji i godziny book-buildingu dla inwestorów instytucjonalnych są podejmowane w stosunku do zainteresowania, jakie wystąpiło ze strony tych inwestorów _ - powiedział Sobolewski. Nie chciał jednak potwierdzić, czy faktycznie przedział cenowy akcji GPW został zmieniony w górę.

bECzyMzS
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)