Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ggu
05.12.2008 14:17

Gadu-Gadu ucieka z giełdy

Władze spółki zgodziły się na wycofanie akcji z obrotu na GPW.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

NWZA spółki zgodziło się na dematerializację wszystkich akcji spółki w liczbie 17.584.611 akcji.

Spółka podała, że zarząd _ niezwłocznie wystąpi do Komisji Nadzoru Finansowego z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na przywrócenia akcji spółki formy dokumentu (zniesienia dematerializacji akcji) _.

_ Uchwała wywołuje skutki w postaci zniesienia dematerializacji wszystkich akcji spółki oraz wycofania ich z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w terminie, który zostanie określony w zezwoleniu Komisji Nadzoru Finansowego na przywrócenie akcjom spółki formy dokumentu _ - podała spółka.

100 proc. akcji Gadu-Gadu ma obecnie MIH Poland Holdings, który pod koniec ubiegłego roku ogłosił wezwanie do sprzedaży 100 proc. akcji spółki po 23,5 zł za papier.

Obrót akcjami Gadu-Gadu został zawieszony 23 czerwca tego roku, po tym jak MIH Poland Holdings ogłosił przymusowy wykup od mniejszościowych akcjonariuszy 437.826 akcji Gadu-Gadu, stanowiących 2,49 proc. kapitału spółki.

Tagi: ggu, gadu-gadu, wycofanie z giełdy, gpw, dematerializacja, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz