Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Grajewo chce emitować nowe akcje

0
Podziel się:

Akcjonariusze Grajewa, na zwołanym na 20 lipca WZA, będą głosować nad upoważnieniem zarządu spółki do podwyższenia kapitału zakładowego w wyniku emisji do 11 mln akcji serii E z możliwością pozbawienia w całości lub części prawa poboru emitowanych akcji.

Grajewo chce emitować nowe akcje

Akcjonariusze Grajewa, na zwołanym na 20 lipca WZA, będą głosować nad upoważnieniem zarządu spółki do podwyższenia kapitału zakładowego w wyniku emisji do 11 mln akcji serii E z możliwością pozbawienia w całości lub części prawa poboru emitowanych akcji - poinformowała spółka w projektach na walne.

_ Zarząd jest upoważniony do podwyższania kapitału zakładowego Spółki poprzez emisję nie więcej niż 11.000.000 nowych akcji serii E o wartości nominalnej jednej akcji wynoszącej 0,33 zł każda _ - napisano w komunikacie.

Ostateczna liczba oraz cena emisyjna Akcji Serii E zaoferowanych inwestorom zostaną ustalone w oparciu o proces budowania księgi popytu wśród inwestorów. Upoważnienie zarządu do podwyższania kapitału zakładowego oraz do emisji akcji serii E wygasa z dniem 31 grudnia 2012 roku.

Głosowana będzie również uchwała o warunkowym podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję nie więcej niż 20.524.000 akcji zwykłych na okaziciela serii F o wartości nominalnej 0,33 złotego.

Celem drugiego warunkowego podwyższenia kapitału jest umożliwienie objęcia akcji serii F posiadaczom warrantów subskrypcyjnych wyemitowanych przez Spółkę. Prawo objęcia akcji serii F może być wykonane do dnia 31 grudnia 2012 roku włącznie.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)