Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
hbd
30.12.2011 16:11

Hydrobudowa Polska i PBG mają umowę przy Stadionie Narodowym

Hydrobudowa Polska i PBG podpisały z Narodowym Centrum Sportu umowę na wykonanie dodatkowych robót budowlano-instalacyjnych na Stadionie Narodowym, o wartości 59,45 mln zł netto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Sliwers/public domain/Wikipedia)

Hydrobudowa Polska i PBG podpisały z Narodowym Centrum Sportu umowę na wykonanie dodatkowych robót budowlano-instalacyjnych na Stadionie Narodowym, o wartości 59,45 mln zł netto - podała Hydrobudowa Polska w komunikacie.

Umowa dotyczy wykonania dodatkowych robót budowlano-instalacyjnych, dotyczących płyty boiska z instalacjami i murawą, kiosków gastronomicznych oraz instalacji elektrycznych.

Terminy wykonania robót zostały wyznaczone na 27 stycznia 2012 roku (płyta żelbetowa boiska oraz kioski gastronomiczne), 10 lutego 2012 roku (płyta boiska z instalacjami i murawą) oraz 31 marca 2012 roku (instalacje elektryczne i towarzyszące roboty budowlane).

W umowie przewidziano szereg kar za opóźnienia w realizacji kontraktu (0,5 proc. wartości umowy za każdy dzień opóźniania, jak również kary w przypadku uniemożliwienia przez wady wynikające z umowy rozgrywania na stadionie meczów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.

Tagi: hbd, pbg, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz