Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hydrobudowa Polska i PBG mają umowę przy Stadionie Narodowym

0
Podziel się:

Hydrobudowa Polska i PBG podpisały z Narodowym Centrum Sportu umowę na wykonanie dodatkowych robót budowlano-instalacyjnych na Stadionie Narodowym, o wartości 59,45 mln zł netto.

Hydrobudowa Polska i PBG mają umowę przy Stadionie Narodowym
(Sliwers/public domain/Wikipedia)

Hydrobudowa Polska i PBG podpisały z Narodowym Centrum Sportu umowę na wykonanie dodatkowych robót budowlano-instalacyjnych na Stadionie Narodowym, o wartości 59,45 mln zł netto - podała Hydrobudowa Polska w komunikacie.

Umowa dotyczy wykonania dodatkowych robót budowlano-instalacyjnych, dotyczących płyty boiska z instalacjami i murawą, kiosków gastronomicznych oraz instalacji elektrycznych.

Terminy wykonania robót zostały wyznaczone na 27 stycznia 2012 roku (płyta żelbetowa boiska oraz kioski gastronomiczne), 10 lutego 2012 roku (płyta boiska z instalacjami i murawą) oraz 31 marca 2012 roku (instalacje elektryczne i towarzyszące roboty budowlane).

W umowie przewidziano szereg kar za opóźnienia w realizacji kontraktu (0,5 proc. wartości umowy za każdy dzień opóźniania, jak również kary w przypadku uniemożliwienia przez wady wynikające z umowy rozgrywania na stadionie meczów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)