Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
16.05.2018 11:47

i2 Development ma przedwstępną umowę na działkę we Wrocławiu pod ok. 280 lokali

i2 Development podpisał przedwstępną umowę kupna działki w obrębie Grabiszyn we Wrocławiu, poinformowała spółka. Całkowity koszt zakupu nieruchomości zgodnie z umową wyniesie 7,7 mln zł. i2 Development planuje na nieruchomości zrealizować projekt mieszkaniowo-usługowy z około 280 lokalami.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zakup działki na Grabiszynie jest elementem planu budowania pipeline na kolejne lata. Nasz obecny bank ziemi pozwala nam na wprowadzenie do sprzedaży, w latach 2018 i 2019, lokali z blisko 50 tys. m2 powierzchni użytkowej. Obecnie pracujemy nad zabezpieczeniem banku ziemi pod projekty, które będą komercjalizowane po 2019 r. Nabywając nieruchomości przedwstępnie, stosując umowy rezerwacyjne, równocześnie zabezpieczamy sobie zasób gruntów i nie mrozimy w nieruchomościach kapitału, co pozwoli nam na utrzymanie wysokiej ich rentowności" - powiedział prezes i2 Development Marcin Misztal, cytowany w komunikacie.

Umowa ma zostać sfinalizowana najpóźniej do końca października 2019 r., po wstępnym przygotowaniu przez sprzedającego nieruchomości do realizacji projektu mieszkaniowego, podano również.

i2 Development jest jednym z wiodących deweloperów na rynku wrocławskim. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2016 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz