Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

i2 Development ma przedwstępną umowę nabycia działki we Wrocławiu za 19,7 mln zł

0
Podziel się
i2 Development ma przedwstępną umowę nabycia działki we Wrocławiu za 19,7 mln zł
bDYIWPQR

Wratislavia Project Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, spółka bezpośrednio zależna od i2 Development, zawarła przedwstępną umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego oraz prawa własności nieruchomości położnej na terenie prestiżowej wrocławskiej dzielnicy Krzyki za ponad 19,74 mln zł brutto, podał i2 Development.

"Strony postanowiły, że umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości zostanie zawarta po przeprowadzeniu przez nabywcę szczegółowego due diligence dotyczącego nieruchomości oraz po przekazaniu przez sprzedającego kompletnej dokumentacji budowlanej, w tym ostatecznego pozwolenia na budowę, nie później jednak niż 31.03.2018 r." - czytamy w komunikacie.

Na nieruchomości planowana jest budowa budynku mieszkalno-usługowego liczącego powyżej 20 000 m2 powierzchni użytkowej, w tym ponad 500 jednostek przeznaczonych do sprzedaży. Planowany termin rozpoczęcia budowy i wprowadzenia inwestycji do sprzedaży to I/II kw. 2018 r., podano także.

bDYIWPQT

i2 Development jest jednym z wiodących deweloperów na rynku wrocławskim. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2016 r.

bDYIWPRu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)