Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

KGHM ma zgodę na przejęcie Nitroerg

0
Podziel się:

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez KGHM Polska Miedź kontroli nad spółka Nitroerg.

KGHM ma zgodę na przejęcie Nitroerg
(KGHM)

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez KGHM Polska Miedź kontroli nad spółka Nitroerg.

Przedmiotem działalności Nitroerg jest m.in. produkcja materiałów wybuchowych wykorzystywanych w górnictwie oraz pracach inżynieryjnych oraz Nitrocetu 50 - komponentu do produkcji paliw do silników wysokoprężnych.

_ Koncentracja związana jest z nabyciem przez KGHM akcji Nitroerg w trybie aukcji ogłoszonej przez Ministra Skarbu Państwa. Po przeprowadzeniu postępowań antymonopolowych Prezes Urzędu uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczenia konkurencji na terenie Polski _ - podał UOKiK.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/72/t74824.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/analitycy;obnizaja;rekomendacje;dla;kghm,163,0,753315.html) Analitycy obniżają rekomendację dla KGHM Równocześnie podwyższyli cenę docelową tych akcji do 185,7 złotych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/152/t90776.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/jest;kolejna;rekomendacja;dla;kghm,190,0,752574.html) Jest kolejna rekomendacja dla KGHM Credit Suisse podwyższył rekomendację dla KGHM do neutralnie.
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)