Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

KNF zatwierdziła zmiany w składzie zarządu GPW

0
Podziel się

Funkcję członka zarządu oraz chief information officer będzie pełnił Dariusz Kułakowski.

KNF zatwierdziła zmiany w składzie zarządu GPW
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEqaKvwB

Na posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego 17 września 2013 roku zatwierdzono zmiany w zarządzie giełdy, które zostały podjęte przez radę 22 maja bieżącego - informuje GPW.

W wyniku decyzji Dariusz Kułakowski, od 2006 roku dyrektor generalny ds. technologii, odpowiedzialny za bezpośredni nadzór nad organizacją i funkcjonowaniem pionu informatyki GPW, będzie sprawował funkcję członka zarządu GPW oraz chief information officer. Zmiana w składzie zarządu będzie obowiązywać od dnia doręczenia GPW decyzji KNF.

Dariusz Kułakowski jest absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń oraz Politechniki Warszawskiej. Posiada certyfikat ITIL Expert wystawiony przez EXIN (Examination Institute for Information Science).

bEqaKvwD

Jest wieloletnim pracownikiem GPW. W latach 1993-1999 pełnił funkcję Kierownika Zespołu Systemów Giełdowych, a w latach 1999-2001 Zastępcy Dyrektora Działu Informatyki. W latach 2001-2003 pracował w PZU na stanowisku Dyrektora Biura Integracji Informatyki. W latach 2003-2006 pełnił funkcje Pełnomocnika Prezesa ds. Informatyki oraz Dyrektora Departamentu Zasilania Informacyjnego i Koordynatora Technicznego Projektu Kompleksowego Systemu Informatycznego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi za budowę rynku kapitałowego w Polsce.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bEqaKvxe
giełda
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)