Notowania

awbud
17.07.2012 14:35

Konsorcjum z Awbudem ma umowę 50 mln złotych

Konsorcjum z Awbudem podpisało z Wojskowym Towarzystwem Budownictwa Społecznego "Kwatera" umowę na zaprojektowanie i wybudowanie osiedla mieszkaniowego za 49,89 mln zł netto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Palko72/Dreamstime.com)

Konsorcjum z Awbudem podpisało z Wojskowym Towarzystwem Budownictwa Społecznego _ Kwatera _ umowę na zaprojektowanie i wybudowanie osiedla mieszkaniowego za 49,89 mln zł netto.

Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wybudowanie osiedla mieszkaniowego, składającego się z dziesięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych na 736 mieszkań oraz biurowca, wraz z garażami podziemnymi wielostanowiskowymi, garażem naziemnym wielostanowiskowym i wielopoziomowym, infrastrukturą, zagospodarowaniem terenu i obiektami towarzyszącymi przy ul. Gilarskiej w Warszawie.

Wykonawcą jest Konsorcjum firm Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego i Awbud oraz Wojciech Wojciechowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą _ Wojciech Wojciechowski Architekt _.

Za wykonanie przedmiotu umowy wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w kwocie 49.890.000 zł netto, czyli 55.943.700 zł brutto. Termin realizacji to 24 miesiące od daty podpisania umowy.

Tagi: awbud, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz