Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Labo Print zakończył negocjacje dot. nabycia aktywów zakładu druku cyfrowego

0
Podziel się:
Labo Print zakończył negocjacje dot. nabycia aktywów zakładu druku cyfrowego

Labo Print zdecydował o zakończeniu negocjacji w sprawie nabycia wybranych aktywów zakładu produkcyjnego, prowadzącego działalność w zakresie druku cyfrowego z powodu rozbieżności w oczekiwaniach stron, uniemożliwiających osiągnięcie porozumienia w zakresie parametrów finalizacji transakcji, podała spółka.

Na początku września br. Labo Print podpisał list intencyjny i rozpoczął negocjacje dotyczące nabycia wybranych aktywów zakładu produkcyjnego prowadzącego działalność w zakresie druku cyfrowego wielkoformatowego, zlokalizowanego w woj. zachodniopomorskim. Ostateczne warunki transakcji miały zostać uzgodnione nie później niż do końca października.

Według szacunków spółki, łączna kwota nabycia ww. składników majątkowych i zobowiązań mogła wynieść pomiędzy 2 a 3 mln zł. Szacowane roczne przychody generowane przez zakład mogły wynieść nie mniej niż 5 mln zł w pierwszym roku po dokonaniu transakcji.

Labo Print to drukarnia cyfrowa, specjalizująca się w druku wielkoformatowym. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)