Notowania

Reserved otwiera salon we Frankfurcie nad Menem. Sieć w Niemczech liczy już 20 sklepów

Grupa odzieżowa LPP otworzyła pierwszy we Frankfurcie nad Menem i dwudziesty w Niemczech salon Reserved. Będzie miał 2 644 metry kwadratowe powierzchni. W planach ma dalszy rozwój sieci sprzedaży. Ze szczególną uwagą przygląda się kolejnym lokalizacjom w Europie Zachodniej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)
Nowy wygląd salonów Reserved.

Grupa odzieżowa LPP otworzyła pierwszy we Frankfurcie nad Menem i dwudziesty w Niemczech salon Reserved. Będzie miał 2 644 metry kwadratowe powierzchni. Firma ze szczególną uwagą przygląda się kolejnym lokalizacjom w Europie Zachodniej.

- Od chwili debiutu na rynku niemieckim stawiamy przede wszystkim na rozwój jakościowy sieci Reserved w tym regionie. Nasze salony otwieramy w stolicach landów, w najważniejszych punktach handlowych na mapie Niemiec - podkreśla Sławomir Łoboda, wiceprezes LPP. Wskazuje, że dlatego debiut we Frankfurcie nad Menem był od dawna w obszarze głównych zainteresowań.

Polski producent odzieży chce otwierać kolejne salony i umacniać swoją pozycję w Europie Zachodniej. Flagowa marka LPP ma za sobą dwa debiuty w ubiegłym roku w tej części kontynentu - w Berlinie na Tauentzienstrasse oraz w Londynie na Oxford Street.

Nowy, 20. salon Reserved w Niemczech został otwarty w kamienicy przy Zeil Strasse - jednej z najczęściej odwiedzanych ulic handlowych w Niemczech. To piąta lokalizacja w Niemczech po Monachium, Kolonii, Berlinie i Hamburgu zorganizowana zgodnie z autorskim konceptem firmy LPP.

Tak się robi modę w Polsce. Zobacz LPP od kuchni

- Najnowsze kolekcje Reserved podobają się klientom, o czym świadczą wyniki sprzedaży. W drugim kwartale nasza flagowa marka wygenerowała więcej przychodów z zagranicy niż z kraju, co potwierdza, że trafiamy w gusta zagranicznych klientów. Jestem przekonany, że zostaniemy zauważeni również przez odwiedzających Zeil Strasse - komentuje wiceprezes Łoboda.

W okresie od kwietnia do czerwca większość z 921 mln przychodów ze sprzedaży w salonach Reserved pochodziła z zagranicy.

LPP rozwija sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej marki Reserved w Niemczech od 2014 roku. W końcówce 2016 roku uruchomiła tam także sklepy internetowe młodszych marek - Cropp, House, Mohito i Sinsay. Z perspektywy ostatniego półrocza, Niemcy są dla firmy piątym zagranicznym rynkiem pod względem wartości przychodów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: lpp, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
27-09-2018

prawdaMało kto wie, że nasz Orlen w Niemczech jest już właścicielem aż 565 stacji paliwowych. Pierwsze z nich przejął jeszcze w 2003 roku i zaczął im … Czytaj całość

27-09-2018

KloszardNiech Lpp zacznie płacić podatki w Polsce nie w rajach podatkowych.LPP w wolnym tłumaczeniu-Lepiej płać podatki!!

27-09-2018

StefanNo proszę. Nawet Niemcy doceniają polskie ubrania. Miliony Polaków kupuje w niemieckich sklepach, dobrze że mamy chociaż kilka polskich sklepów w … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (14)