Notowania

grupa iti
20.12.2011 18:06

Łukasz Wejchert zrezygnował z funkcji członka zarządu TVN

Wcześniej zapowiadana decyzja wiąże się z porozumieniem zgodnie z którym grupa ITI odkupi od Wejcherta swoje udziały.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Łukasz Wejchert (na zdjęciu) zrezygnował z funkcji prezesa Grupy Onet i członka zarzadu TVN, poinformowała spółka w komunikacie. Wcześniej zapowiadana decyzja wiąże się z porozumieniem zgodnie z którym grupa ITI odkupi od Wejcherta swoje udziały.

_ - Rezygnacja Pana Łukasza Wejcherta jest następstwem finalizacji porozumienia w kwestii skupienia przez ITI Holdings własnych udziałów należących do firm związanych z Łukaszem Wejchertem _ - czytamy w komunikacie.

Wejcherta, na stanowisku szefa Onetu i członka zarządu TVN, ma zastąpić Robert Bednarski - obecnie wiceprezes Onetu.

Czytaj więcej o grupie ITI
[ ( http://static1.money.pl/i/h/229/t20709.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/di;bre;lepiej;ocenia;akcje;tvn,117,0,986485.html) DI BRE lepiej ocenia akcje TVN Analitycy Domu Inwestycyjnego BRE podwyższyli rekomendację dla grupy medialnej TVN do trzymaj z redukuj, jednocześnie jednak obniżyli cenę docelową dla jednej akcji do 10,30 zł wobec 12,20 zł poprzednio, wynika z raportu datowanego na 5 grudnia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/230/t20710.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/iti;nie;sprzeda;akcji;kupionych;od;wajchertow,175,0,963759.html) ITI nie sprzeda akcji kupionych od Wajchertów ITI Holdings chce odkupić 33 proc. udziałów w ITI Holdings należących do firm związanych z Łukaszem Wejchertem, Agatą Wejchert-Dworniak i Victorią Wejchert.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t86846.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/francuzi;w;5;lat;moga;przejac;wladze;w;tvn,162,0,963746.html) Francuzi w 5 lat mogą przejąć władzę w TVN Canal+, który w ramach umowy strategicznej z TVN obejmie mniejszościowe udziały w N-Vision, do której pośrednio należą akcje TVN, otrzyma opcję nabycia pozostałej części pakietu kontrolnego TVN od grupy ITI za pięć lat.
Tagi: grupa iti, tvn, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz