Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Millennium DM podnosi wycenę BZ WBK

0
Podziel się

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 30 lipca, podwyższyli cenę docelową jednej akcji BZ WBK do 298,2 zł z 257,9 zł wcześniej.

Millennium DM podnosi wycenę BZ WBK
(Bartosz KRUPA/East News)
bEpNglRx

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 30 lipca, podwyższyli cenę docelową jednej akcji BZ WBK do 298,2 zł z 257,9 zł wcześniej. Nadal rekomendują _ neutralnie. _

Rekomendację wydano przy kursie banku na poziomie 304,5 zł, a w poniedziałek ok. godz. 10.05 wynosił on 325,65 zł po 0,87-procentowym spadku.

_ - Obecnie walory BZ WBK są notowane przy poziomie wskaźnika P/E na lata 2013/14 w wysokości 18,5 i 15,5, czyli z premią w stosunku do konkurentów. Wyższe kwotowanie jest skutkiem oczekiwań na poprawę efektywności po przejęciu Kredyt Banku, która ma wynikać zarówno z efektów synergii kosztowych, jak i zwiększenia cross-sellingu wśród klientów przejętej instytucji. Wysoki współczynnik w bieżącym roku wynika z kosztów fuzji _ - poinformowano w raporcie.

bEpNglRz

_ - Mając na uwadze naszą wycenę akcji BZ WBK (298,2 zł - wzrost w stosunku do poprzedniej wyceny wynika ze spadku stóp procentowych oraz wyższych cen spółek z grupy porównawczej) podtrzymujemy rekomendację neutralnie na walory spółki _ - dodano.

bEpNglSa
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)