Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
mil
21.05.2008 12:20

Millennium DM wycenia jedną akcję Ulmy na 297,3 zł

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 16 maja, wyznaczyli cenę docelową dla akcji Ulmy na poziomie 297,3 zł, podtrzymując rekomendację - kupuj.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP / EPA)

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 16 maja, wyznaczyli cenę docelową dla akcji Ulmy na poziomie 297,3 zł, podtrzymując rekomendację - _ kupuj _.

W dniu wydania raportu za jedną akcję Ulmy płacono 233 zł, w środę do godz. 11.50 nie handlowano papierami spółki, a we wtorek na zamknięciu za akcje spółki płacono 218,9 zł.

- _ Ulma pokazała dobre wyniki finansowe za I kw. 2008 roku, które są w większości zgodne z oczekiwaniami rynkowymi. Wyższe od spodziewanych przychody świadczą o utrzymującym się wysokim popycie na produkty spółki. Kontynuacja budowy infrastruktury logistycznej oraz rozbudowy bazy produktowej Ulmy, tworzą odpowiednie warunki do poprawy wyników w kolejnych kwartałach. _

_ Powinno temu sprzyjać spodziewane ożywienie inwestycji infrastrukturalnych w Polsce w II półroczu br. (przygotowanie do ME 2012). Wobec powyższych czynników podtrzymujemy rekomendację kupuj dla Ulmy _ - napisali analitycy Millennium DM w raporcie.

W I kw. 2008 roku przychody ze sprzedaży Ulmy wyniosły 65,2 mln zł, co oznacza wzrost w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku o 32,6 proc. Zysk operacyjny spółki zwiększył się o 3,4 proc. r/r do poziomu 16,5 mln zł, a zysk netto osiągnął wartość 12 mln zł.

Tagi: mil, ulm, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz