Notowania

Przejdź na
opf
29.02.2012 13:18

Open Finance chce uruchomić własne TFI

Należące do Open Finance towarzystwo ubezpieczeń Open Life planuje osiągnąć 1 mld zł przypisu składki w I kwartale 2012 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kryczka/iStockphoto)

Należące do Open Finance towarzystwo ubezpieczeń Open Life planuje osiągnąć 1 mld zł przypisu składki w I kwartale 2012 roku.

Open Finance TFI ma być rentowny w ciągu roku od rozpoczęcia działalności, które nastąpi we wrześniu - poinformował na konferencji prasowej Krzysztof Spyra, prezes Open Finance.

_ W ciągu kilku miesięcy na koniec 2011 roku mieliśmy narastająco 629 mln zł składki. W I kwartale 2012 roku będzie 1 mld zł składki _ - powiedział Spyra na konferencji.

Prezes poinformował, że Open Finance TFI rozpocznie działalność po wakacjach. _ Wniosek do KNF został złożony. Rentowność projektu ma być osiągnięta w pierwszym roku działalności _ - powiedział Spyra.

Prezes poinformował, że spodziewa się dalszego spadku prowizji kredytowych w Open Finance. _ W obszarze kredytów prowizje mogą się obniżyć o 5-15 punktów bazowych _ - powiedział Spyra.

Dodał, że początek 2012 roku przyniósł dużą sprzedaż produktów regularnego oszczędzania. _ Dynamika w I kwartale jest duża, mamy bardzo duże wzrosty, wygląda to na początek trendu _ - powiedział Spyra.

Tagi: opf, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz