Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Paged obniżył prognozę zysku

0
Podziel się:

Grupa kapitałowa Paged obniżyła prognozę zysku netto i przychodów na 2006 rok do odpowiednio 11,7 mln zł i 320 mln zł w związku ze słabszymi wynikami spółek zależnych, których wyniki podlegają konsolidacji.

Grupa kapitałowa Paged obniżyła prognozę zysku netto i przychodów na 2006 rok do odpowiednio 11,7 mln zł i 320 mln zł w związku ze słabszymi wynikami spółek zależnych, których wyniki podlegają konsolidacji - poinformował Paged.

Wcześniejsza prognoza zakładała uzyskanie 333,95 mln zł przychodów netto oraz 15,5 mln zł zysku netto przypadającego na akcjonariuszy jednostki dominującej.

Paged podał również, że na obniżenie prognozy wpłynęły głównie wyniki spółki Paged Meble sp. z o.o.

"Rada Nadzorcza tej spółki na posiedzeniu w dniu 17 lutego 2007 roku postanowiła odwołać prezesa zarządu - Zbigniewa Kuźmę z pełnionej funkcji. Na nowego prezesa Paged Meble Sp. z o.o. została powołana Krystyna Pingielska" - podano w komunikacie.

Paged Meble jest jedną z trzech spółek holdingowych giełdowego Paged. Pozostałe to: Paged Sklejka, która zajmuje się produkcją i handlem sklejką oraz Paged Handel, który handluje materiałami drzewnymi w swoich składach na terenie Polski.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)