Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PKP Cargo bez wyłączności na przejęcie

0
Podziel się:

Spółka na początku września podpisała wstępne porozumienie w sprawie potencjalnej transakcji związanej z Advanced World Transport.

PKP Cargo bez wyłączności na przejęcie
(PKP Cargo)
bFfYhgNx

Wygasła wyłączność negocjacyjna PKP Cargo w procesie przejęcia firmy przewozowej Advanced World Transport. PKP Cargo oraz sprzedający AWT będą jednak prowadzić dalsze rozmowy na zasadzie niewyłącznej.

Cargo na początku września podpisało wstępne porozumienie w sprawie potencjalnego przejęcia Advanced World Transport, realizującej przewozy kolejowe w Czechach, Słowacji, Słowenii, Węgrzech, w Polsce, Niemczech, Rumunii, Bułgarii i Chorwacji.

Porozumienie umożliwia spółce rozpoczęcie negocjacji w sprawie warunków wiążących umów w zakresie potencjalnej transakcji.

bFfYhgNz

Grupa AWT jest prywatnym przedsiębiorstwem z branży towarowego transportu kolejowego, z około 8-procentowym udziałem w rynku towarowych przewozów kolejowych w Czechach pod względem pracy eksploatacyjnej zrealizowanej w 2013 roku.

Grupa świadczy swoje usługi również na Słowacji, Słowenii, Węgrzech, w Polsce, Niemczech, Rumunii, Bułgarii i Chorwacji.

bFfYhgOa
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)