Notowania

Poczta Polska zapewni benefity pracownikom. Ma umowę na 51 mln zł

Benefit Systems, wydawca i operator kart MultiSport, podpisał umowę z Pocztą Polską. Pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity. Państwowy gigant zapłaci za nie ponad 51 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Mateusz Madejski)
Umowa zacznie obowiązywać od 10 listopada przez okres kolejnych 26 miesięcy.

Poczta Polska, działająca w imieniu własnym oraz Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych i Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie, zawarła umowę z Benefit Systems.

"Przedmiotem umowy jest zapewnienie dostępu do usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz pracowników grupy kapitałowej Poczty Polskiej i ich rodzin oraz osób towarzyszących" - czytamy w komunikacie Benefitu.

Umowa zacznie obowiązywać od 10 listopada przez okres kolejnych 26 miesięcy. Za udostępnione pracownikom benefity Poczta Polska zapłaci 51 mln 105 tys. 600 zł brutto.

Umowa została zawarta w wyniku rozstrzygnięcia przetargu o udzielenie zamówienia publicznego.

Mniejsze firmy niechętnie motywują swoich pracowników

Na koniec czerwca Benefit miał wydanych 1 mln 97,3 tys. aktywnych kart sportowych. W ciągu 12 miesięcy zwiększył ich liczbę o 116,3 tys. szt. To oznacza progres o blisko 15 proc.

Po pierwszych sześciu miesiącach tego roku przychody ze sprzedaży Benefit Systems były na poziomie 588 mln zł. To o 130 mln zł więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Przełożyło się to na blisko 24-procentowy wzrost zysku netto do prawie 46 mln zł.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki. Główne programy to MultiSport, MyBenefit, BenefitLunch, MultiBilet, MultiKafeteria i MultiTeatr.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: multisport, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-09-2018

Mariosuper. Podobno ma to się przełożyć na ich kondycję i w końcu doczekamy się dzwonka do drzwi bez wrzucania awizo. Brawo brawo

13-09-2018

EaldonPo polsku to się nazywa świadczenia.

13-09-2018

Cisza przed burzą !!!!!!!BIOTON wchodzi do gry, po małym odleszczeniu. Myślę, że za chwilę widełki.

Rozwiń komentarze (8)