Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przyspiesza sprzedaż w grupie JHM Development

0
Podziel się:

Deweloper oddaje właśnie do użytku dwie nowe inwestycje w Koninie i Żyrardowie. Wzbogaciły one ofertę spółki o 232 nowe mieszkania.

Przyspiesza sprzedaż w grupie JHM Development
(Maszewski/Reporter)
bELoWfYR

Grupa JHM Development spodziewa się, że do końca czerwca 2014 r. sprzeda tyle samo mieszkań co w całym 2013 r., kiedy sprzedaż wyniosła 114 mieszkań - poinformował JHM Development w komunikacie prasowym.

_ - Do końca czerwca tego roku sprzedaż mieszkań osiągnie poziom całego 2013 roku. W ubiegłym roku sprzedaliśmy 114 mieszkań, a już teraz podpisaliśmy 65 umów developerskich w oddawanych właśnie do użytku lokalizacjach, które w drugim i trzecim kwartale zamienimy na umowy notarialne. Ponadto na istniejących już osiedlach sprzedaliśmy 54 mieszkania. To bardzo dobry prognostyk dla spółki _ - powiedziała cytowana w komunikacie Halina Mirgos, prezes JHM Development.

_ - Do końca roku, w sumie, chcemy sprzedać ponad 200 mieszkań, a wzrost zanotujmy między innymi dzięki oddaniu inwestycji w Żyrardowie i Koninie. Trzeba również przyznać, że korzystnie na rynek wpływa program "Mieszkanie dla Młodych" _ - dodano.

bELoWfYT

JHM oddaje właśnie do użytku dwie nowe inwestycje w Koninie i Żyrardowie. Wzbogaciły one ofertę spółki o 232 nowe mieszkania. JHM podpisał już 65 umów deweloperskich w tych lokalizacjach. Sprzedał również 54 mieszkania w innych inwestycjach.

W sumie w ofercie JHM Development jest ponad 600 mieszkań, domów jednorodzinnych i apartamentów. W tym roku spółka planuje rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Osiedla Leśnego w Łodzi - 15 domów jednorodzinnych oraz rozbudowę osiedla w Rumii o kolejne 237 mieszkań.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bELoWfZu
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)